Akce a novinky

 

Nejsem člověk, který by potřeboval ventilovat svoje pocity a dojmy, ale mimořádný zážitek ze čtvrtečního koncertu Josefa Špačka a Miroslava Sekery mi nedovoluje jinak.

Ve čtvrtek 23. září bude Sbor českých bratří hostit vzpomínkovým koncert k příležitosti nedožitých 80. narozenin mladoboleslavského rodáka, hudebníka Jiřího Horáčka. Koncert se uskuteční od 19 hodin a vystoupí zde přední čeští umělci spolu s Mladoboleslavským komorním orchestrem.

Na 9. ZŠ byla ve čtvrtek 9. září slavnostně odhalena pamětní deska u příležitosti nedožitých devadesátin akademického malíře Stanislava Kováře a opětovné instalace jeho vitráže. Akci uspořádal Spolek přátel umění a Základní umělecká škola Mladá Boleslav. Na Stanislava Kováře zavzpomínali vzácní hosté - dcera Stanislava Králová a jeden z jeho...

Online přenos slavnostního předání koncertního křídla Petrof Monsoon Městskému divadlu Mladá Boleslav bude možné sledovat ve čtvrtek 3. prosince od 18 hodin na facebookové stránce Nové Boleslavsko. Na pořízení piana v hodnotě 1 839 000 korun byla před rokem vypsána veřejná sbírka. I díky přispění široké veřejnosti tak bude možné obnovit tradici...

ZÁCHRANA vitráže - sklomalby Život v přírodě akad. malíře Stanislava Kováře při rekonstrukci vstupu do 9. ZŠ

Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby ve scénickém provedení žáků ZUŠ Mladá Boleslav a hostůprojekt k 90. výročí založení školy (za podpory ŠKO - ENERGO a Středočeského kraje) plakát(Foto Lenka Hýblová)

Vytvořte si webové stránky zdarma!