Akce a novinky

 

Kruh přátel hudby v Mladé Boleslavi připravil pro všechny milovníky hudby recitál kontrabasisty Václava Hořáka, který je čerstvým absolventem hudební fakulty pražské AMU. Koncert, který se uskuteční 14. června 2023 od 19 hodin ve Sboru českých bratří, bude věnován vzpomínce na jeho dědečka Miroslava Kargla, který ho od dětství inspiroval v hudbě, a...

29. května 2023 jsme v hudebním sále ZUŠ uvítali návštěvu z Pardubické konzervatoře. Vystoupily studentky tamního smyčcového oddělení za klavírního doprovodu prof. Sáry Suchánkové. Vyslechli jsme také dvě absolventky naší ZUŠ - violistku Josefínu Hudcovou a cellistku Dagmar Kulíškovou. Celým koncertem nás slovem provedl prof. Jakub Čepický....

Srdečně vás zveme na koncert Mladoboleslavského komorního orchestru 31. května od 19:00 ve Sboru českých bratří. Uslyšíte skladby Edvarda Griega, Wolfganga Amadea Mozarta a Petra Iljiče Čajkovského. Jako sólista vystoupí skvělý Miroslav Sekera.

Uprostřed letošní sezony Kruhu přátel hudby jsme se mohli potěšit lehčí múzou – Podnikový dechový orchestr Škoda Auto nás zavedl do světa muzikálů.

Tak zní název nového programu kvarteta zobcových fléten iFlautisti. A členky kvarteta jej, s hravostí a fantazií sobě vlastní, úspěšně provedly v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy v rámci abonentního cyklu KPH.